Anasayfa
Mesaj Gönder
İletişim
Arama  
Linkedin
Site Haritası
Hizmetlerimiz

Halk Portföy Yatırım Fonlarına artık daha yakınsınız...

Halk Portföy’ün  uzman ve deneyimli kadrosu tarafından yönetilen ve yatırımcıların risk getiri tercihlerine göre çeşitlilik gösteren  yatırım fonlarına Türkiye’deki tüm bankaların şubeleri ve internet bankacılığı kanallarından Halkbank’ta hesabınız olmasa dahi  ek  bir ücret ve komisyon ödemeden kolayca erişebilirsiniz.

Türkiye Elektronik Fon Dağıtım Platformu (TEFAS), Türkiye'de kurulmuş olan tüm yatırım fonlarına erişim imkânı sağlayan sistemin genel adıdır.Herhangi bir banka veya aracı kurum nezdinde hesabı bulunan yatırımcılar TEFAS'tan faydalanabilmekte ve her yatırımcı profilene uygun seçenekler  sunan  Halk Portföy’ün yönettiği yatırım fonlarına kolayca ulaşabilmektedirler.  

Aşağıdaki TEFAS ‘ta işlem gören Halk Portföy yatırım fonlarının alım satımını istediğiniz ya da hesabınız olan tüm bankaların şubelerinden ya da internet bankacılığı hizmeti üzerinden  gerçekleştirebilirsiniz. 


HAF       HALK PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU ( HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)

HLK        HALK PORTFÖY KARMA FONU

HYT        HALK PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU

HPK       HALK PORTFÖY KİRA SERTİFİKALARI (SUKUK) KATILIM FONU

HPS       HALK PORTFÖY ALTIN KATILIM FONU


Aşağıdaki Yatırım Fonları ise TEFAS ‘ta  işlem görmeyecek olup bu fonların alım-satım işlemleri sadece Türkiye Halk Bankası  A.Ş. Şubeleri, İnternet Bankacılığı, ATM, Telefon Bankacılığı aracılığı ile yapılmaktadır.

HLL        HALK PORTFÖY PARA PİYASASI FONU

 

HKV       HALK PORTFÖY KISA VADELİ BORÇLANMA ARAÇLARI FONU

 

HPV       HALK PORTFÖY KISA VADELİ KİRA SERTİFİKALARI KATILIM FONU


Yatırımcılar, alım satım yapmadan önce, http://fonturkey.com.tr  veya http://fundturkey.com.tr  adreslerinden Fon Bilgilendirme Platformu’na erişim sağlayarak, hem platformda alınıp satılacak yatırım fonlarına ilişkin karşılaştırmalı olarak getiri, alım satım saatleri, yönetim ücretleri, işlem kısıtları, faiz, altın, borsa endeksi gibi diğer yatırım alternatiflerine ilişkin getiri bilgilerine ulaşabilecektir.