Anasayfa
Mesaj Gönder
İletişim
Arama  
Linkedin
Site Haritası
Hakkımızda

ALİM TELCİ 

KURUCU GENEL MÜDÜR & YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Sermaye piyasalarında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve halen Yeditepe Üniversitesi’nde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi olarak görev yapan Alim TELCİ, 1993 yılında Washington D.C. American University’de MBA lisansı aldıktan sonra bir çok saygın kuruluşun araştırma bölümlerinde çalışmış, Portföy Yönetimi kariyerine ise 2001 yılında Ak Portföy’de başlamıştır. Bu kurumda Hisse Senetleri Masası Direktörlüğü, Bahreyn bazlı Alkhair Capital’da Varlık Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdür Vekilliği pozisyonlarında bulunmuştur. Alim TELCİ 2011 yılında Halk Portföy’ün kuruluşundan itibaren Genel Müdür pozisyonunda görev almaktadır. 

MURAT ZAMAN 

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Kariyerine 1997 yılında başlayan Murat ZAMAN, Ak Portföy ‘de 2002-2010 yılları arasında 8 yıl görev almıştır.
Daha sonra Evgin Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra 2012 yılı başında Halk Portföy’e Portföy Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır.
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde lisans ve Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasaları programında lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. 

ARGUN EĞMİR 

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

22 yıllık çalışma deneyimi bulunan Av. Argun EĞMİR, lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesinde ; Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladıktan sonra, 1992-1993 yılları arasında avukatlık stajını bitirmiştir. 1994-1997 yılları arasında Avrupa Birliği Hukuk alanındaki yüksek lisans çalışmalarının yanısıra çeşitli şirketlerde Hukuk Müşavirliği görevlerinde bulunmuştur. 1998-2000 yılları arasında Lebib Yalkın Mevzuat Yayımcılığı A.Ş.’de Rekabet Hukuku ve Banka ve Sermaye Piyasaları Hukuku alanında Mevzuat Danışmanlığı yapmış, 2000-2014 yılları arasında Ak Portföy Yönetimi A.Ş.’de çeşitli kademelerde görevlerde bulunmuştur.

Bu şirkette Hukuk, Operasyon, İdari İşler ve Bilgi teknolojilerinden sorumlu Bölüm Başkanı iken Ocak/2014 yılında ayrılan Argun EĞMİR; aynı tarihten bu yana, Halk Portföy Yönetimi A.Ş.’de, Mali ve İdari İşler Operasyon, İnsan Kaynakları ile Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.