Anasayfa
Mesaj Gönder
İletişim
Arama  
Linkedin
Site Haritası
Hakkımızda
 
DEĞER BİLEN HİZMET
 
Deneyimli portföy yöneticilerimizle; güvenilir,nitelikli ve etkin risk yönetimi ve iç denetim sistemimizle; geniş ürün gamı ve yenilikçi vizyonumuzla “değer” kavramına önem veriyor ve sizin değerlerinizi, istikrarlı performansımızla artırmayı ilke ediniyoruz.
 
Halk Portföy Yönetimi A.Ş. T. Halk Bankası A.Ş.’nin bağlı ortaklığıdır. 2012 yılının başından itibaren aktif olarak fon ve pörtföy yönetimi yapılmaktadır. Halk Portföy Yönetimi A.Ş , yönettiği varlık büyüklüğünü beş yıl içerisinde altıya katlayarak sektörün lider kurumları arasına girmeyi başarmıştır.Şirketimiz portföy yöneticiliği yetki belgesinin yanısıra Yatırım Danışmanlığı yetki belgesine de sahiptir. Ana ortağımız Halkbank’ın sağladığı güç ve istikrarlabirlikte yatırım yönetimindeki uzmanlığımızın bir araya gelmesi yönettiğimiz bütün ürünlerde bizi farklı kılmış, farkedilir bir konuma getirmiştir.
 
Halk Portföy Yönetimi; bağlı ortaklığı olduğumuz Halk Bankası A.Ş.’nin köklü geçmişini sermaye piyasaları konusunda deneyimli portföy yöneticilerimizin uzmanlığı ile birleştirerek düzenli ve istikrarlı bir getiri sağlamayı, farklı ihtiyaçlara -gerek yatırım fonları ve gerekse özel portföy yönetimi alanlarında- uygun ürünlerle hizmet vermeyi ve uzun vadede yatırımcıları tatmin edecek düzenli performansı sunmayı, değişen ve gelişen piyasa ve sektör dinamiklerini yakından izleyerek niteliklili kadrolarımızla sektöre öncülük yaparak, yeni finansal enstrümanlar ve alternatif yatırım çözümleri oluşturmayı hedeflemektedir.